Valiuta:

Katalogas

KOKIŲ BŪNA DILDŽIŲ NAGAMS IR KOKIĄ IŠ JŲ PASIRINKTI?

  •  "Nagai yra sakinio pabaigos dalis. Jie užbaigia įvaizdį" (Prabal Gurung). Gražūs ir prižiūrėti nagai — tai tarsi vizitinė moters kortelė, todėl manikiūras laikomas populiariausia procedūra grožio salonuose. Nepakeičiama pagalbininke, darant idealų manikiūrą, laikoma nagų dildė.

     

    Dildžių yra įvairių dydžių ir formų, švelnių ir šiurkštesnių. Specialistai rekomenduoja skirtingiems nagams rinktis skirtingas dildes. Taip pat dildės pasirinkimas priklauso ne tik nuo nagų savybių, bet ir nuo keliamų sau tikslų: patrumpinti nagą ar suteikti jam formą.


    Norint atlikti nago ilgio korekciją, reikėtų rinktis stambiagrūdę dildę, o norint suteikti nagams tinkamą formą - smulkiagrūdę natūralaus pluošto. Dar geriau, jei ji yra lenkta – su ja itin patogu dildyti nago šonus. Visuomet dilde braukite nuo nago šonų vidurio link, tokiu būdu apsaugosite nagus nuo galimo sluoksniavimosi ir skilinėjimo.


    Natūraliems nagams labiausiai rekomenduojama naudoti stiklines dildes, kadangi jos nežaloja nago plokštelės ir neskatina nagų sluoksniavimosi. Kietesniems akriliniams nagams prižiūrėti tinka metalinės dildės.


    Linkusius lūžinėti ir plonus nagus prižiūrėti reikėtų dildėmis, pagamintomis iš švitrinio popieriaus.
    Beje, tokiems nagams labai tiks dildės iš keramikos, kurių dėka išgaunama norima forma ir tausojamas nagas. Kai kurios šios rūšies dildės skirtos ir odelių aplink nagą dailinimui.
    Norint panaikinti griovelius ir dėmes nago paviršiuje, patariama naudoti specialias poliravimui skirtas dildes. Šiomis procedūromis nepatariama piktnaudžiauti, nes atliekant jas pernelyg dažnai, nagas gali susilpnėti ir pradėti sluoksniuotis. Rekomenduojama poliruoti nagus ne dažniau kaip kartą per pusmetį, tuomet nagai išliks lygūs, blizgantys ir sveiki.