Valiuta:

Katalogas

KODĖL REKOMENDUOJAMA NAUDOTI KŪNO IR VEIDO ŠVEITIKLIUS?

  •  Odos šveitimas – tai negyvų odos ląstelių pašalinimas nuo kūno ar veido. Tai vienas iš pačių svarbiausių odos priežiūros etapų. Senstant lėtėja ląstelių atsinaujinimo procesai. Kūnas pats lėčiau pašalina senas, negyvas ląsteles ir lėčiau suformuoja naujas. Tad nepagailėkime laiko šiai taip reikalingai procedūrai.

     

    Senoms odos ląstelėms kaupiantis ant odos paviršiaus, oda po kurio laiko ima atrodyti pavargusi, kieta ir sausa, netenka elastingumo, papilkėja. Be to, nepašalintos senos ląstelės gali paskatinti odą išskirti daugiau riebalų bei taip užkimšti poras, dėl ko susidaro odos nelygumai bei spuogai.

     

    Daugelis šveitiklių – tiek pirktinių, tiek tų, kuriuos galima pasidaryti namuose, ne tik šveičia, bet ir maitina ar drėkina kūno odą. Pašalinus visas negyvas ląsteles bei nešvarumus, oda efektyviau pasisavina kitas odos priežiūros priemones. Taip pat yra pagerinama kraujo apytaką ir oda geriau aprūpinama deguonimi.

     

    Kaip dažnai šveisti odą? Sausą ir normalią odą rekomenduojama šveisti vieną kartą per savaitę, riebią ir mišrią – vieną arba du. Jei jūsų oda plona ir labai gležna – kartą per dvi savaites.

     

    Šveitimo būdai. Negyvos odos ląsteles galima pašalinti mechaniškai – naudojant šveitiklius su šiurkščiomis smulkiomis dalelėmis arba chemiškai – naudojant priemones su specialiomis rūgštimis, kurios ištirpina ir pašalina negyvas ląsteles nuo odos be šveitimo. Mechaninį šveitimą galima daryti namuose, o cheminiam prireiks specialistų pagalbos. Rinkdamiesi mechaninį odos šveitimą, rinkitės šveitiklius su lygiomis, apvaliomis granulėmis, nes šiurkščios kampuotos granulės gali pažeisti odą. Užtepę priemonę ant odos, nesistenkite itin stipriai ją įtrinti. Pakanka švelnių sukamųjų judesių negyvoms ląstelėms pašalinti. Stiprus trynimas gali sudirginti ar net pažeisti odą.