Valiuta:

Katalogas

KODĖL MŪSŲ LŪPOS ŠERPETOJA?

  •  Nekokybiški lūpų dažai.
    Pigūs ir nekokybiški lūpų dažai ypač kenkia lūpoms. Šaltuoju metų laiku nepatartina naudoti ilgai išliekančius lūpų dažus, nes jie išsausina odą. Stenkitės rinktis lūpų dažus, kuriuose daug natūralių medžiagų, taip pat prieš tepant juos, naudokite vazeliną ar lūpų balzamą.

     

    Lūpų laižymas.
    Daugelis mūsų net nesusimąsto, kaip dažnai apsilaižo lūpas, ypač tada, kai nuo šalto oro jos sutrūkinėja. Lūpų sudrėkinimas seilėmis pašalina natūralų riebalinį sluoksnį ir jos dar labiau šerpetoja. Atsikratykite šio žalingo įpročio ir naudokite lūpoms skirtas apsaugos priemones.

     

    Nusilpęs imunitetas.
    Jeigu Jūsų lūpos trūkinėja ir šerpetoja tai gali būti rimtas signalas, jog nusilpo imunitetas ir trūksta vitaminų. Tokiu atveju patariama gerti šermukšnių arbatą, valgyti daugiau varškės ir žalių daržovių.

     

    Oro sąlygos.
    Vėjuotomis dienomis būtina naudoti tam tikras priemones, kurios apsaugo jautrią ir ploną lūpų odą nuo nugairinimo. Vėjas ypač negailestingas lūpoms, todėl rinkitės kuo riebesnes lūpų apsaugos priemones.

     

    Papildomos kaukės ir maitinimas.
    Lūpų oda, kaip ir veido, reikalauja nuolatinės priežiūros ir valymo. Todėl bent kartą per savaitę naudokite specialias kaukes lūpoms ir taip pašalinkite negyvas ląsteles. Vėliau nepamirškite „pamaitinti“ lūpų. Tam puikiai tinka plonas sluoksnis medaus, kurį užtepus ant lūpų reikia palaikyti 15-20 min, o tada švelniai nuvalyti medvilninę servetėle.